About

prolash
Tu możesz dołączyć do profesjonalnych Stylistek Rzęs niezależnie od tego czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę w świecie stylizacji, czy posiadasz już wieloletnie doświadczenie.

Stworzyliśmy to miejsce z myślą o tych z Was, które z niebywałą starannością selekcjonują produkty i usługi dla swoich klientek  oraz chcą rozwijać swoje kompetencje.

Chcemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem i nauczyć Cię wykonywać profesjonalne stylizacje rzęs oraz dostarczyć sprawdzone i bezpieczne produkty do przedłużania rzęs.

Ponad 10 lat doświadczeń w przedłużaniu rzęs i wiele zadowolonych Kursantek.

PROLASH to nie tylko profesjonalny produkty, ale również szkolenia przedłużania i liftingu rzęs bazujące na wieloletnim doświadczeniu w branży beauty oraz wiedzy kosmetologicznej. Nasze szkolenia są przygotowane tak, abyś szybko mogła rozpocząć własną praktykę i zaczęła zarabiać. Do każdego kursu w PROLASH otrzymasz profesjonalny pakiet startowy produktów abyś mogła przejść do działania już następnego dnia!

Natalia Insta
FINAL_1
Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientek!

W PROLASH wszystkie kleje i preparaty płynne do przedłużania rzęs są testowane przed dopuszczeniem ich do sprzedaży, co gwarantuje jakość i bezpieczeństwo.

To co nami kieruje od wielu lat to pasja w dążeniu do doskonałości!

Pasja daje profesjonalizm. Profesjonalizm rodzi jakość, a jakość to luksus!

14

Dzielimy się praktyczną wiedzą i doświadczeniem!

Poczuj pewność dzięki szkoleniom z wieloletnimi praktykami i poznaj doświadczenia najlepszych Trenerów.

Korzystaj ze testowanych produktów PROLASH©

Produkty przeznaczone do profesjonalnego użytku.