KALENDARZ SZKOLEŃ

Harmonogram kursów stylizacji rzęs Katowice – Instruktor Natalia Halbina – TOP5 World Volume Lash Artists – PARIS 2019, Europ Symetria Lash PRO Clasic Look Winer

SzkolenieTerminCenaTrenerMiejsce szkolenia
Pro Volume 2D/3D + GRATIS kurs ONLINE24.01.20241599,-Natalia HalbinaKatowice
Pro Volume Advanced 4D/8D + GRATIS kurs ONLINE2.02.20241599,-Natalia HalbinaKatowice
Pro Basic 1:1 + GRATIS kurs ONLINE8.03.20241599,-Natalia HalbinaKatowice
ProLash Lifting14.03.2024990,-Natalia HalbinaKatowice
Pro Volume 2D/3D + GRATIS kurs ONLINE22.03.20241599,-Natalia HalbinaKatowice
Pro Basic 1:1 + GRATIS kurs ONLINE29.03.20241599,-Natalia HalbinaKatowice
mgr Kosmetolog - Natalia Halbina
PROLASH Master Trainer® / Instruktor Praktycznej Nauki Zawodu
Natalia jest Stylistką oraz głównym instruktorem kursów liftingu i przedłużania rzęs marki PROLASH w Polsce. Na podstawie wielu lat doświadczeń, ukończonych szkoleń oraz współpracy z innymi stylistkami przygotowała autorski 3-stopniowy kurs przedłużania rzęs.

Jako wieloletni praktyk prowadzi swoją akademię stylizacji rzęs i brwi w centrum Katowic pod nazwą Beauty Design by Natalia Halbina www.nataliahalbina.pl.

Poza doświadczeniem pratktycznym posiada również kierunkowe wykształcenie. Ukończyła kosmetologię na Śląskim Uniwersytecie Medycznym praz posiada kwalifikacje Instruktorem Praktycznej Nauki Zawodu. Dodatkowo ukończyła ekskluzywny program treningowy dla szkoleniowców High Class Trainer.

Dzięki połączeniu tych kwalifikacji gwarantuje swoim kursantom szkolenia na najwyższym poziomie oraz atmosferę sprzyjającą osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.

Natalia prowadząc szkolenia kładzie nacisk na praktyczne aspekty pracy Stylistyki oraz bezpieczeństwo podczas wykonywanych zabiegów. Przedstawia również przykłady najbardziej problematycznych zagadnień podczas wykonywania zabiegów. Z dużym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem pracuje z kursantkami, tak aby przekazać im praktyczne porady związane z pracą w branży beauty.

Finalistka Mistrzostw Świata w kategorii Stylizacji objętościowych - Francja
Zwyciężczyni Mistrzostw Europy Symetria Lash Pro w kategorii stylizacji klasycznych - Rumunia
VIP Paricipant konferencji dla ekspertów stylizacji rzęs - Barcelona
Organizator kursu dla Trenerów Stylizacji Rzęs ``Train the Trainers`` - Polska
Właściciel salonu i Akademii Szkoleniowej w centrum Katowic - Beauty Design by Natalia Halbina

Harmonogram kursów stylizacji rzęs Wrocław – Instruktor Ilona Kushch

SzkolenieTerminCenaTrenerMiejsce szkolenia
Pro Basic 1:1 + ONLINE28.12.20231599,-Ilona KushchWrocław

Ilona Kushch
Trener PROLASH
Ilona jest stylistką z kilkuletnim doświadczeniem. Swoją pasję do rzęs odkryła w 2015 roku i od tej pory, prężnie rozwija się oraz doskonali swoje umiejętności. Swoją przygodę ze stylizacją rzęs rozpoczęła na Ukrainie lecz najlepsze techniki zgłębiła w Polsce biorąc udział w wielu specjalistycznych kursach. Jest nie tylko teoretykiem, ale przede wszystkim praktykiem. Na co dzień prowadzi prężnie rozwijający się salon we Wrocławiu. Z najwyższą starannością dba o każdy aspekt techniczny aplikacji. W swojej pracy przede wszystkim stawia na efekt WOW! Ilona jest bardzo wyrozumiałą, otwartą i przyjazną osobą. Posiada ogromną wiedzę, którą przekazuje w przystępny sposób oraz chętnie udziela wskazówek swoim kursantkom, tak by mogły wykorzystać ją w swojej pracy. Ukończyła szkolenie dla Trenerów stylizacji rzęs – PROLASH® Trainer i prowadzi szkolenia we Wrocławiu zgodnie z 3-stopniowym standardem PROLASH. Ilona jest bardzo otwartą i przyjazną osobą, a szkolenia pod jej okiem do dawka solidnej praktycznej wiedzy. Szkolenia prowadzi zgodnie z 3-stopniowym standardem PROLASH , co pozwala kursantom na zdobycie umiejętności stylizacji rzęs oraz na uzyskanie wiele praktycznych porad.

Harmonogram kursów stylizacji rzęs Warszawa – Instruktor Aneta Fabisiak

SzkolenieTerminCenaTrenerMiejsce szkolenia
Pro Basic 1:1 + ONLINE13.01.20241599,-Aneta FabisiakWarszawa
Pro Volume 2D/3D + ONLINE27.01.20241599,-Aneta FabisiakWarszawa
Pro Basic 1:1 + ONLINE10.02.20241599,-Aneta FabisiakWarszawa
Pro Volume 2D/3D + ONLINE24.02.20241599,-Aneta FabisiakWarszawa
Pro Basic 1:1 + ONLINE9.03.20241599,-Aneta FabisiakWarszawa
Pro Volume 2D/3D + ONLINE23.03.20241599,-Aneta FabisiakWarszawa

Aneta Fabisiak (Charchuła)
Trener PROLASH - Warszawa
Aneta jest jedną z bardziej doświadczonych Stylistek w Polsce. Zajmuje się przedłużaniem rzęs na warszawskim rynku od 2008 roku. Wieloletnie doświadczenie przekładają na duże zaufanie klientek, szczególnie gwiazd show biznesu. W pracy stylisty uwielbia kreować nowe trendy, szukać innowacyjnych rozwiązań oraz tworzyć nietuzinkowe aplikacje. Aneta brała udział przy opracowywani programu szkoleniowego PROLASH oraz ściśle współpracuje z Natalią. Jeśli zechcesz uczyć się od Anety na pewno poza technikami wykonywania zabiegu i poszczególnych stylizacji poznasz praktyczne i przydatne wskazówki, które wykorzystasz podczas samodzielnej pracy.

Harmonogram kursów stylizacji rzęs Kraków – Instruktor Joanna Wadowska

SzkolenieTerminCenaTrenerMiejsce szkolenia
Pro Volume 2D/3D + ONLINE17.12.20231599,-Joanna WadowskaKraków

Joanna Wadowska
Trener PROLASH - Kraków
Kosmetolog i Ekonomista. Od kilku lat zawodowo zajmuje się przedłużaniem rzęs i nadal doskonali swoje umiejętności w tym kierunku. Z wielką pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Chętnie podzieli się swoją zdobytą wiedzą i przekaże wskazówki przyszłym kursantkom jak stworzyć idealną stylizację rzęs.

Harmonogram kursów stylizacji rzęs Nowy Targ – Instruktor Monika Zapotoczny [table “6” not found /]

Monika Zapotoczny
PROLASH Trainer®
Monika to doświadczona Stylistka, posiadająca ponad 3 letnie doświadczenie i ogromną pasję do stylizacji rzęs. Monika, jako właściciel salonu Rzęsiarnia oraz Stylistka rzęs jest przede wszystkim praktykiem. Zbudowała grono stałych i zadowolonych klientek, które cenią wiedzę i doświadczenie oraz darzą ją ogromnym zaufaniem. Monika jest ambitną, sumienną, skrupulatną stylistką rzęs. Ciągle doskonali swój warsztat poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. Ponadto jest osobą otwartą, komunikatywną i lubiącą kontakt z ludźmi. Podczas szkoleń dzieli się swoim doświadczeniem oraz doskonale przekazuje praktyczne wskazówki pomagające jej kursantkom być skutecznym i efektywnym w pracy. Kładzie duży nacisk na precyzję i uczy jak spełnić oczekiwania klientki i wykonać stylizację, tak aby rzęsy naturalne cieszyły się nienaruszonym stanem. Ukończyła profesjonalne szkolenie dla Trenerów Stylizacji rzęs – PROLASH® Trainer i organizuje szkolenia w Nowym Targu, które realizuje zgodnie ze standardem PROLASH.

Harmonogram kursów stylizacji rzęs Chrzanów – Instruktor Katarzyna Urbańczyk-Warchoł

SzkolenieTerminCenaTrenerMiejsce szkolenia

Katarzyna Urbańczyk-Warchoł
PROLASH Trainer®
Katarzyna Urbańczyk-Warchoł - Trener PROLASH®. Bardzo doświadczona Stylistka, związana z przedłużaniem rzęs od 2009 roku. Ukończyła szkolenie dla Trenerów Stylizacji rzęs PROLASH®, Szkolenia prowadzone są w Chrzanowie. Katarzyna, jako właściciel prężnie działającego salonu Concept of Beauty posiada bogate doświadczenie praktyczne poparte dużą liczbą zadowolnych klientek. Jednocześnie ciągle doskonali swój warsztat poprzez udział w szkoleniach, konferencjach dedykowanych tematyce stylizacji rzęs. Dzięki jej bogatemu doświadczeniu, oraz standardom szkoleniowym PROLASH - szkolenia u Kasi pozwalają na zdobycie solidnego warszatu stylizacji rzęs oraz na uzyskanie wiele praktycznych porad. To co ją cechuje w codziennej pracy to konsekwencja i pracowitość. Podczas prowadzenia szkoleń wyróżnia się cierpliwością oraz opanowaniem, tak aby kursant mógł przyswoić wszystkie ważne zagadnienia. W stylizacjach zwracam uwagę na ogólne wrażenie, czystość pracy, symetryczność, odpowiednie kierunki, rzędowość oraz preferencje klientki. Podczas prowadzenia szkoleń wyróżnia się cierpliwością oraz opanowaniem, tak aby kursant mógł przyswoić wszystkie ważne zagadnienia. Dzięki jej bogatemu doświadczeniu, oraz standardom szkoleniowym PROLASH – szkolenia u Kasi pozwalają na zdobycie solidnego warsztatu stylizacji rzęs oraz na uzyskanie wiele praktycznych porad. Ukończyła szkolenie dla Trenerów Stylizacji rzęs PROLASH®- PROLASH® Trainer i prowadzi szkolenia we Chrzanowie zgodnie z 3-stopniowym standardem PROLASH.

Harmonogram kursów stylizacji rzęs Reda / Trójmiasto – Instruktor Aleksandra Kankowska

SzkolenieTerminCenaTrenerMiejsce szkolenia

Aleksandra Kankowska
PROLASH Trainer®
Aleksandra to stylistka z kilkuletnim doświadczeniem. Swoją pasję do rzęs odkryła 3 lata temu i od tej pory, prężnie rozwija się oraz doskonali swoje umiejętności. Prowadzi własną działalność gospodarczą, dostarczającą wysokiej jakości usługi beauty na terenie trójmiasta, w centrum Redy. W życiu codziennym stawia na perfekcjonizm oraz ciężką pracę, która przynosi efekty. Z najwyższą starannością dba o każdy aspekt techniczny aplikacji jak i o przekazywanie wiedzy kursantkom, tak by mogły wykorzystać ją w swojej pracy. Doświadczenie zdobyte przez lata pracy, pozwalają na przeprowadzanie szkoleń na najwyższym poziomie. Ola jest bardzo otwartą i przyjazną osobą, a szkolenia pod jej okiem do dawka solidnej praktyki i doświadczenia. Szkolenia prowadzi zgodnie z 3 stopniowym standardem PROLASH , co pozwala jej kursantom na zdobycie solidnego warsztatu stylizacji rzęs oraz na uzyskanie wiele praktycznych porad.

Poziomy kursów stylizacji rzęs w PROLASH

podstawowy / średnio-zaawansowany / zaawansowany / lifting rzęs

 PRO BASIC 1:1 

Szkolenie podstawowe dla początkujących

Dla kogo?

Szkolenie podstawowe dla osób początkujących. Jest dla Ciebie jeśli chcesz rozpocząć pracę jako Stylistka rzęs i nie wiesz od czego zacząć.  Szkolenie jest prowadzone od podstaw w oparciu o autorski program przygotowany na podstawie wieloletnich doświadczeń i wypracowanych rozwiązaniach.

Cel ogólny szkolenia:

Zapoznanie się z  kluczowymi aspektami toretycznymi oraz nabycie umiejętności wykonywania stylizacji 1:1.

Podczas szkolenia zapoznasz się z kluczowymi aspektami teoretycznymi związanymi z przedłużaniem rzęs, zasadami przeprowadzania zabiegu oraz poznasz procedurą zabiegu następnie wykonasz ćwiczenia praktyczne na fantomie oraz  przeprowadzisz aplikację rzęs pod okiem Trenera na modelce.

Szkolenia prowadzone są w małych grupach tak aby Trener mógł poświęcić każdej z uczestniczek kursu potrzebną uwagę.

Czego się nauczysz?

CZĘŚĆ TEORETYCZNA (ok 3-4h)

 • Budowa oka, fizjologia narządu wzroku
 • Cykl wzrostu rzęs
 • Typy rzęs naturalnych
 • Wskazania i przeciwwskazania dla stylizacji rzęs
 • Specyfikacja produktów do stylizacji rzęs
 • Właściwe przygotowanie miejsca pracy
 • Procedura zabiegu przedłużania rzęs
 • Wywiad z klientem oraz sposoby poznania oczekiwań
 • Szacowanie prawidłowej długości, stopnia podkręcenia oraz grubości rzęs
 • Mapa rzęs
 • Symetryczna praca
 • Zasady pielęgnacji rzęs po zabiegu
 • Pozyskiwanie i budowa relacji z klientem
 • Pytania i odpowiedzi

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA (ok 5h)

 • Przygotowanie klientki do zabiegu – procedura zabiegu
 • Prawidłowa pozycja rąk
 • Technika pracy z pęsetami
 • Przeprowadzenie stylizacji na profesjonalnym fantomie
 • Przeprowadzenie stylizacji na modelce
 • Ocena i omówienie stylizacji z Trenerem

Informacje organizacyjne
 • Czas trwania szkolenia: 1 dzień (8-9 h)
 • Cena szkolenia: 1 599 zł brutto
 • Małe grupy: do 3 osób
 • Lunch i przekąski w trakcie szkolenia
 • Certyfikat ukończenia szkolenia PROLASH Basic
 • Voucher o wartości 200 zł na produkty w e-sklepie PROLASH 
 • Stała zniżka -7% na produkty PROLASH w E-Sklepie
kurs przedłużania rzęs dla początkujących

 PRO VOLUME 2D-3D 

Szkolenie z metod objętościowych dla osób posługujących się pęsetami

Dla kogo?

To szkolenie jest dla Ciebie jeśli posiadasz już umiejętności z zakresu stylizacji rzęs metodą 1:1 oraz z łatwością i precyzją posługujesz się pęsetami i chcesz nauczyć się wykonywać profesjonalne stylizacje objętościowe 2D-3D. Wskazana jest wiedza dotycząca kształtów oczu oraz korygowania mankamentów omawiana na szkoleniu PRO Basic.

Cel ogólny szkolenia:

Podczas szkolenia zapoznasz się z kluczowymi aspektami teoretycznymi oraz przeprowadzisz praktyczną aplikację rzęs PRO VOLUME pod okiem Trenera.

Czego się nauczysz?
 • Metoda 1:1 vs metody objętościowe – porównanie
 • Korzyści wynikające z zastosowania metody objętościowej
 • Grubości rzęs stosowane przy małych objętościach
 • Szacowanie ciężaru rzęs
 • Dobieranie odpowiedniej długości, grubości i profilu rzęs
 • Charakterystyka klejów stosowana do metod objętościowych
 • Techniki tworzenia kępek
 • Charakterystyka prawidłowej kępki
 • Prawidłowa pielęgnacja po zabiegu
 • Techniki pracy pęsetami Volume
 • Zaznajomisz się z techniką trzymania pęset
 • Poćwiczysz tworzenie idealnych kępek
 • Nauczysz się pracy na rzędowości
 • Kontroli kleju
 • Prawidłowego zanurzania rzęs
 • Technik mocowania kępek
 • Wykonasz aplikację na modelce
 • Ocena i omówienie stylizacji z Trenerem

Informacje organizacyjne
 • Czas trwania szkolenia: 1 dzień (8-9 h)
 • Cena szkolenia: 1599 zł
 • Małe grupy: do 3 osób
 • Lunch i przekąski w trakcie szkolenia
 • Certyfikat ukończenia szkolenia PROLASH Volume
 • Voucher o wartości 200 zł na produkty w e-sklepie PROLASH 
 • Stała zniżka -7% na produkty PROLASH w E-Sklepie
kurs przedłużania rzęs objętości katowice śląsk

 PRO VOLUME ADVANCED 4D-8D 

Szkolenie z dużych objętości dla osób biegle posługujących się pęsetami

Dla kogo?

To szkolenie jest dla Ciebie jeśli posiadasz już umiejętności z zakresu stylizacji rzęs metodą 1:1 i małych objętości 2D-3D i chcesz nauczyć się wykonywać profesjonalne stylizacje objętościowe 4D-8D. Wskazana jest wiedza dotycząca omawiana na szkoleniach PRO Volume.

Cel ogólny szkolenia:

Podczas szkolenia poznasz produkty stosowane w metodzie Volume Advanced oraz nauczysz się profesjonalnych stylizacji objętościowych 4D-8D pod okiem Trenera.

Czego się nauczysz?
 • Rozróżnienia metod 2D-3D vs metody 4D-8D – porównanie
 • Plusy i minusy zastosowania metody 4D-8D
 • Charakterystyka rzęs stosowanych przy dużych objętościach
 • Dobieranie odpowiedniej długości, grubości i profilu rzęs
 • Techniki tworzenia kępek 4D-8D
 • Charakterystyka prawidłowej kępki
 • Pracy na rzędowości przy dużych objętościach
 • Technik mocowania kępek
 • Wykonasz aplikację na modelce
 • Ocena i omówienie stylizacji z Trenerem

Informacje organizacyjne
 • Czas trwania szkolenia: 1 dzień (8-9 h)
 • Cena szkolenia: 1599 zł
 • Małe grupy: do 3 osób
 • Lunch i przekąski w trakcie szkolenia
 • Certyfikat ukończenia szkolenia PROLASH Volume Advanced
 • Voucher o wartości 200 zł na produkty w e-sklepie PROLASH
 • Stała zniżka -7% na produkty PROLASH w E-Sklepie
4_Pro_Volume_Advanced

 PRO LASH LIFTING 

Szkolenie z liftingu rzęs

Dla kogo?

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które planują wykonywać zabieg podkręcania rzęs i laminacji. Jest dla Ciebie jeśli jesteś Kosmetyczką, Kosmetologiem, Stylistką rzęs lub Makijażystką i chcesz zaskoczyć swoich klientów nowym zabiegiem w zakresie stylizacji oka. Szkolenie prowadzone jest od podstaw w oparciu o autorski program ułożony przez Specjalistów PROLASH.

Cel ogólny szkolenia:

Zapoznanie się z kluczowymi aspektami teoretycznymi zabiegu oraz nabycie umiejętności podkręcania rzęs i laminacji. Podczas szkolenia poznasz aspekty związane z przygotowaniem stanowiska pracy, wykluczeniem przeciwwskazań oraz zasadami i procedurą przeprowadzenia zabiegu. Kluczowym elementem kursu są praktyczne ćwieczenia na modelkach pod okiem Trenera.

Czego się nauczysz?
Cele szczegółowe:
 • CZĘŚĆ TEORETYCZNA
  • Zasady BHP
  • Higiena i bezpieczeństwo pracy
  • Zasady przygotowania miejsca pracy
  • Wywiad z klientem
  • Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
  • Przebieg zabiegu
  • Charakterystyka produktów
  • Efekty zabiegów
  • Dobór odpowiedniego skrętu rzęs
  • Postępowanie po zabiegu

  CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

  • Przygotowanie stanowiska pracy
  • Wykonanie dokumentacji zdjęciowej
  • Przygotowanie klienta do zabiegu
  • Wykonanie dwóch zabiegów podkręcania i laminacji rzęs na modelkach
  • Omówienie efektów z Trenerem
  • Wykonanie zdjęcia po zabiegu
  • Przekazanie zasad pielęgnacji modelce.


Informacje organizacyjne
 • Czas trwania szkolenia: 1 dzień (8-9 h)
 • Cena szkolenia: 990 zł
 • Max 3 osoby w grupie
 • Lunch w trakcie szkolenia
 • Certyfikat ukończenia szkolenia PROLASH Lifting w języku angielskim
 • Zestaw produktów PROLASH o wartości 200 zł
 • Stała zniżka -7% na produkty PROLASH w E-Sklepie
szkolenie liftingu rzęs prolash
POZIOMY SZKOLEŃ

Kursy przedłużania i liftingu rzęs oparte na doświadczeniu.

Kursy przedłużania rzęs w PROLASH ACADEMY© to wynik 20 lat łącznych doświadczeń w stylizacji rzęs zdobytych przez Instruktorów przedłużania rzęs w Katowicach Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście, Krakowie, Chrzanowie i Nowym Targu. W tym czasie wykonały tysiące stylizacji i przeszłyśmy wiele szkoleń. Na tej podstawie został opracowany autorski i praktyczny program szkoleniowy z przedłużania rzęs, który pozwoli Ci pracować jako profesjonalna i świadoma Stylistka rzęs.


Natalia Halbina (Główny Trener i twórczyni programu szkoleniowego PROLSAH) w 2019 roku została zakwalifikowana do grona TOP5 najlepszych stylistek rzęs na świecie w kategorii stylizacji objętościowych. Reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata Paris 2019.


OPINIE UCZESTNIKÓW

Patrycja SobkowiakNatalia BochenekKarolina PajorEwa KochelAgata Moskała
Przeszłam kurs stylizacji rzęs dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze stylizacją rzęs. Miejsce kursu to ekskluzywny salon w samym centrum Katowicach, a szkolenie odbyło się pod czujnym okiem Natalii. Natalia jest niezwykle miłą osobą i doświadczoną Stylistką z cierpliwym podejściem do kursantów. Podczas kursu otrzymałam solidne i praktyczne informacje o stylizacji rzęs oraz wykonałam aplikację na modelce. Cenię sobie praktyczne podejście i ten kurs taki jest. Po szkoleniu bez obaw rozpoczęłam stylizacje wśród swoich klientek. Obecnie regularnie wykonuję klasyczne stylizację i planuję udział w kursie z metod objętościowych. Jeśli szukasz praktycznej i konkretnej dawki wiedzy oraz wsparcia doświadczonej Stylistki to ten kurs spełni Twoje oczekiwania. Polecam.
Patrycja Sobkowiak
Szkolenie PRO BASIC
Prolash jak sama nazwa mówi to PROfesjonalizm. 👌 Ukończyłam szkolenie PRO VOLUME i jak najbardziej polecam dla każdej przyszłej stylistki rzęs 😉😉😉 Szkolenia są na wysokim poziomie, a przekazywana wiedza jest praktyczna. Natalia Halbina jest świetnym specjalistą i bardzo dobrym szkoleniowcem. ❤️ Potrafi przekazać wiedzę w taki sposób, ze od razu jesteśmy w stanie zastosować to w praktyce. 💪 Polecam na 100% a sama planuje już kolejne szkolenie na kolejny „wyższy poziom” 😉😉
Natalia Bochenek
Szkolenie PRO VOLUME
Podczas szkolenia bardzo dużo się dowiedziałam. Panuje tu miła atmosfera, a Pani Natalia wszystko dokładnie, spokojnie i cierpliwie tłumaczy. Bardzo ważne jest to, że po szkoleniu nie zostaje się samą. Gdy jest jakiś problem, można zadzwonić lub napisać, a Pani Natalia zawsze odpowiada na każde pytanie, podpowiada i wspiera, tak aby każda nowa stylistka mogła aplikować rzęsy jak najbardziej perfekcyjnie.
Karolina Pajor
Szkolenie PRO BASIC
W ProLash byłam na doszkoleniu indywidualnym. Wspaniała atmosfera i pełen profesjonalizm. Dzięki p. Natalii nauczyłam się wiele nowych rzeczy i bardzo dużo rozjaśniło mi się w głowie na temat stylizacji rzęs. Super podejście, z całego serca polecam!:)
Ewa Kochel
Doszkolenie PRO VOLUME
Jak najbardziej polecam szkolenia ProLash! Pełen profesjonalizm, świetne podejście do kursantek i co najważniejsze - duuużo praktyki 🙂
Agata Moskała
Szkolenie PRO BASIC

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną!

ZADZWOŃ: +48 668 078 848
NAPISZ: szkolenia@prolash.pl

Jeśli chcesz rozwijać swoje kwalifikacje jako Stylistka rzęs i uczyć się od doświadczonych Trenerek powinnaś wybrać PROLASH.

Poza najlepszymi kwalifikacjami otrzymasz również bogate pakiety produktów, które wykorzystasz w swojej pracy oraz stałe atrakcyjne zniżki na zakupy w E-Sklepie PROLASH.

Pamiętaj, że rezerwacji możesz szybko dokonać klikając w poniższy przycisk. Następnie wybierz odpowiednie miasto i termin szkolenia.

Martyna Parysz
Koordynator PROLASH

PROLASH ACADEMY®

Kurs i szkolenia przedłużania i liftingu rzęs z ekspertami. 3-stopniowa program szkoleniowy oraz kursy eksperckie.

Aktywnie śledzimy oraz kreujemy światowe trendy.

Trenerami są wyłącznie doświadczone Stylistki, które ukończyły szkolenie Trenerskie.

Są z nami finaliści Mistrzostw Świata PARIS 2019 w dziedzinie stylizacji rzęs.

Tworzymy produkty wykorzystywane do stylizacji rzęs.

Dzięki nam dołączysz do najlepszych Stylistek w Polsce i na świecie.


Wszystkie szkolenia prowadzone są według autorskiego programu oraz kończą się przyznaniem imiennego certyfikatu .

Po szkoleniu otrzymasz stałą zniżkę -7% na produkty PROLASH 


Procedura reklamacji usługi szkoleniowej
Stramy się aby szkolenia które organizujemy spełniał najwyższe standardy, lecz jeśli z jakiegoś powodu nie udało nam się w pełni spełnić Twoich oczekiwań poniżej opisjujemy w jaki sposób możesz przesłać do nas reklamację.
Reklamacje należy zgłaszać na Formularzu Zgłoszenia Reklamacji w formie pisemnej, listem poleconym lub drogą elektroniczną, na adres organizatora wskazany poniżej, najpóźniej w terminie 14 dni kalendarzowych od daty zakończenia realizacji usługi szkoleniowej.

Reklamacja nie zostanie uwzględniona jeżeli uczestnik szkolenia ocenił usługę szkoleniową w ankiecie po szkoleniu na ocenę średnią ze wszystkich pytań wyższą niż 3.5 w skali od 1 do 5 punktów. Natomiast wszelkie uwagi będą wykorzystane do doskonalenia i podnoszenia jakości usług szkoleniowych.

Uczestnik usługi, który składa reklamację może wnioskować o:
• możliwość konsultacji indywidualnych,
• bezpłatne miejsce na szkoleniu o tej samej lub podobnej tematyce,
• zniżka 10% na kolejne szkolenie,
• zwrot kosztów usługi – wyłącznie w przypadku niestawienia się trenera w dniu realizacji usługi bez wcześniejszego powiadomienia uczestnika o zmianie terminu/odwołaniu usługi drogą mailową lub telefoniczną.

Zgłoszone reklamacje zostaną rozpatrzone nie później niż w ciągu 14 dni roboczych liczonych od momentu otrzymania przez organizatora informacji o powstałej nieprawidłowości.

Jeżeli zgłoszenie reklamacyjne nie będzie zawierało wszystkich informacji, firma ProGroup wyznaczy uczestnikowi szkolenia 7 dniowy termin na złożenie zgłoszenie ponownie.