Instruktor kursów przedłużania i liftingu rzęs Warszawa

Profesjonalne kursy przedłużania i liftingu rzęs w Warszawa

Aneta Charchuła
Instruktor kursów przedłużania i liftingu rzęs marki PROLASH - Warszawa

Aneta Fabisiak – instruktor kursów przedłużania i liftingu rzęs kreuje swój wizerunek jako stylistka na warszawskim rynku od 2008 roku. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na duże zaufanie klientek, szczególnie gwiazd show biznesu. W pracy stylisty uwielbia kreować nowe trendy, szukać innowacyjnych rozwiązań oraz tworzyć nietuzinkowe aplikacje. Od kilku lat prowadzi własną działalność gospodarczą zatrudniającą pracowników oraz dostarczającą wysokiej jakości usługi beauty na terenie Warszawy. Brała udział w tworzeniu programu szkoleniowego oraz od 2016 roku jest intruktorem przedłużania i liftingu rzęs marki PROLASH.

Regularnie prowadzi szkolenia przedłużania rzęs metodą 1 do 1 (szkolenie PRO Basic), szkolenia przedłużania rzęs metodą objętościową (szkolenie PRO Volume 2D-3D) oraz szkolenia liftingu rzęs (szkolenie PRO Lash Lifting) w Warszawie. Pod swoim okiem wykwalifikowała stylistki rzęs, które samodzielnie i z dużym powodzeniem wykonują zabiegi. Doskonale przekazuje praktyczne wskazówki pomagające jej kursantkom być skutecznym i efektywnym w pracy. Szkolenia dają jej możliwość kreowania nowej kadry stylistek dla ogromnej rzeszy klientek, które nie mogą się do niej dostać osobiście.

Od Anety poza technikami stylizacji rzęs nauczysz się perfekcyjnej komunikacji oraz praktycznych aspektów zaspokojenia wymagań klienta. Dowiesz się jak odkrywać swój talent i pasje zarabiając na tym pieniądze.

-> Harmonogram kursów przedłużania rzęs w Warszawie

PROLASH Stylist
Dołącz do zespołu Trenerów PROLASH!

Dołącz do Instruktorów kursów przedłużania rzęs w swoim mieście.

-> Szkolenie dla Instruktorów Przedłużania Rzęs

Jesteś profesjonalną Stylistką Rzęs? Posiadasz bogate doświadczenie i chcesz się nim podzielić? Dołącz do zespołu Trenerów PROLASH. Napisz do nas abyśmy mogli się poznać i przedstawić warunki współpracy. Czekamy na Ciebie!

Dołącz do Nas

Jeśli jesteś PRO Stylistką z bogatym doświadczeniem oraz wiedzą w zakresie przedłużania rzęs różnymi metodami to zapraszamy Cię do kreowania marki PROLASH razem z nami. Napisz do nas i ustalimy indywidualne warunki współpracy. Czekamy na Ciebie!