PROLASH Master Trainer® | mgr Kosmetolog, Twórca i Szkoleniowiec marki PROLASH w Katowicach.
Do marki PROLASH włożyła swoje wieloletnie doświadczenia i oczekiwania. Stawia wysokie wymagania wobec stosowanych produktów i tworzonych stylizacji. Z wielkim zaangażowaniem dba o zadowolenie i relacje ze Stylistkami, które dołączają do PROLASH.
Główny instruktor kursów przedłużania i liftingu rzęs Katowice marki PROLASH. Prowadzi szkolenia stylizacji rzęs w Katowicach.

Natalia jest Stylistką oraz głównym instruktorem kursów liftingu i przedłużania rzęs marki PROLASH. Na podstawie wielu lat doświadczeń, ukończonych szkoleń oraz współpracy z innymi stylistkami w 2016 roku przygotowała autorski 3-stopniowy kurs przedłużania rzęs.

Natalia jako wieloletni praktyk rozpoczęła pracę instruktora kursów przedłużania rzęs  od 2016 roku. Poza doświadczeniem pratkycznym posiada również  kierunkowe wykształcenie – ukończyła kosmetologię na Śląskim Uniwersytecie Medycznym posiada kwalifikacje Instruktorem Praktycznej Nauki Zawodu oraz przeszła profesjonalny trening dla szkoleniowców High Class Trainer. Dzięki połączeniu tych kwalifikacji gwarantuje swoim kursantom szkolenia na najwyższym poziomie oraz atmosferę sprzyjającą osiągnięcie oczekiwanych rezulatatów.

Natalia prowadząc szkolenia kładzie nacisk na praktyczne aspekty pracy Stylistyki oraz bezpieczeństwo podczas wykonywanych zabiegów. Przedstawia również przykłady najbardziej problematycznych zagadnień podczas wykonywania zabiegów. Z dużym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem pracuje z kursantkami, tak aby przekazać im całe spektrum zagadnień związanych z pracą Stylistki Rzęs.

Natalia jest również odpowiedzialna za selekcję produktów PROLASH do stylizacji rzęs, które są wykorzystywane podczas szkoleń oraz dostępne w ofercie sklepu internetowego – to czym się kieruje w wyborze to bezpieczeństwo, łatwość stosowania i estetyka.

-> Harmonogram kursów przedłużania rzęs w Katowicach

 

 

Jak zostać PROLASH Trainer®?

Jesteś profesjonalną Stylistką Rzęs z bogatym, kilkuletnim doświadczenie i chcesz się nim podzielić?

Dołącz do zespołu Trenerów PROLASH – zwiększ swój prestiż i dołącz do grona profesjonalistów .

Napisz do nas abyśmy mogli przedstawić Ci warunki współpracy. Czekamy na Ciebie!

Dołącz do Instruktorów kursów przedłużania rzęs w swoim mieście