Katarzyna Urbańczyk-Warchoł

PROLASH Trainer® - Instruktor kursów stylizacji rzęs Chrzanów

Katarzyna Urbańczyk-Warchoł
Instruktor kursów przedłużania rzęs marki PROLASH - Chrzanów
Katarzyna Urbańczyk-Warchoł - Trener PROLASH®. Bardzo doświadczona Stylistka, związana z przedłużaniem rzęs od 2009 roku. Ukończyła szkolenie dla Trenerów Stylizacji rzęs PROLASH®, Szkolenia prowadzone są w Chrzanowie.

Katarzyna, jako właściciel prężnie działającego salonu Concept of Beauty posiada bogate doświadczenie praktyczne poparte dużą liczbą zadowolnych klientek. Jednocześnie ciągle doskonali swój warsztat poprzez udział w szkoleniach, konferencjach dedykowanych tematyce stylizacji rzęs.

Dzięki jej bogatemu doświadczeniu, oraz standardom szkoleniowym PROLASH - szkolenia u Kasi pozwalają na zdobycie solidnego warszatu stylizacji rzęs oraz na uzyskanie wiele praktycznych porad. To co ją cechuje w codziennej pracy to konsekwencja i pracowitość. Podczas prowadzenia szkoleń wyróżnia się cierpliwością oraz opanowaniem, tak aby kursant mógł przyswoić wszystkie ważne zagadnienia.

W stylizacjach zwracam uwagę na :ogólne wrażenie, czystość pracy, symetryczność, odpowiednie kierunki, rzędowość oraz preferencje klientki.

Kasia jest bardzo doświadczoną stylistką. Swoją przygodę z przedłużaniem rzęs rozpoczęła w 2009 roku. Posiada bogate doświadczenie praktyczne poparte dużą liczbą zadowolonych klientek. Na co dzień jest właścicielem prężnie działającego salonu Concept of Beauty, a prywatnie żoną i matką dwójki wspaniałych synów.

Praca jest dla Kasi pasją. To co ją cechuje to konsekwencja i pracowitość. Od lat kształci się i ciągle doskonali swój warsztat, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach dedykowanych tematyce stylizacji rzęs. W swoich stylizacjach bardzo ważne dla niej są preferencje klientki , ale również dużo uwagi zwracana na czystość pracy, symetryczność, odpowiednie kierunki i rzędowość.

Podczas prowadzenia szkoleń wyróżnia się cierpliwością oraz opanowaniem, tak aby kursant mógł przyswoić wszystkie ważne zagadnienia. Dzięki jej bogatemu doświadczeniu, oraz standardom szkoleniowym PROLASH – szkolenia u Kasi pozwalają na zdobycie solidnego warsztatu stylizacji rzęs oraz na uzyskanie wiele praktycznych porad. Ukończyła szkolenie dla Trenerów Stylizacji rzęs PROLASH®- PROLASH® Trainer i prowadzi szkolenia we Chrzanowie zgodnie z 3-stopniowym standardem PROLASH.

PROLASH Stylist
Dołącz do zespołu Trenerów PROLASH!

Dołącz do Instruktorów kursów przedłużania rzęs w swoim mieście.

Skontaktuj się z nami lub śledź nas na Insagramie – wkrótce nowe wydarzenia

Jesteś profesjonalną Stylistką Rzęs? Posiadasz bogate doświadczenie i chcesz się nim podzielić? Dołącz do zespołu Trenerów PROLASH. Napisz do nas abyśmy mogli się poznać i przedstawić warunki współpracy. Czekamy na Ciebie!

Dołącz do Nas

Jeśli jesteś PRO Stylistką z bogatym doświadczeniem oraz wiedzą w zakresie przedłużania rzęs różnymi metodami to zapraszamy Cię do kreowania marki PROLASH razem z nami. Napisz do nas i ustalimy indywidualne warunki współpracy. Czekamy na Ciebie!