Ilona Kushch
Instruktor kursów przedłużania rzęs marki PROLASH - Wrocław

Ilona jest stylistką z kilkuletnim doświadczeniem. Swoją pasję do rzęs odkryła 3 lata temu i od tej pory, prężnie rozwija się oraz doskonali swoje umiejętności. Swoją przygodę ze stylizacją rzęs rozpoczęła na Ukrainie lecz najlepsze techniki zgłębiła w Polsce biorąc udział w wielu specjalistycznych kursach.                                                                                                                      Jest nie tylko teoretykiem, ale przede wszystkim praktykiem. Na co dzień prowadzi prężnie rozwijający się salon we Wrocławiu. Z najwyższą starannością dba o każdy aspekt techniczny aplikacji. W swojej pracy przede wszystkim stawia na efekt WOW!

Ilona jest bardzo wyrozumiałą, otwartą i przyjazną osobą. Posiada ogromną wiedzę, którą przekazuje w przystępny sposób oraz chętnie udziela wskazówek swoim kursantkom, tak by mogły wykorzystać ją w swojej pracy. Ukończyła szkolenie dla Trenerów stylizacji rzęs – PROLASH® Trainer i prowadzi szkolenia we Wrocławiu zgodnie z 3-stopniowym standardem PROLASH.

Ilona jest bardzo otwartą i przyjazną osobą, a szkolenia pod jej okiem do dawka solidnej praktycznej wiedzy. Szkolenia prowadzi zgodnie z 3-stopniowym standardem PROLASH , co pozwala kursantom na zdobycie umiejętności stylizacji rzęs oraz na uzyskanie wiele praktycznych porad.

Dołącz do Instruktorów kursów przedłużania rzęs w swoim mieście.

Skontaktuj się z nami lub śledź nas na Insagramie – wkrótce nowe wydarzenia

Jesteś profesjonalną Stylistką Rzęs? Posiadasz bogate doświadczenie i chcesz się nim podzielić? Dołącz do zespołu Trenerów PROLASH. Napisz do nas abyśmy mogli się poznać i przedstawić warunki współpracy. Czekamy na Ciebie!

Jeśli jesteś PRO Stylistką z bogatym doświadczeniem oraz wiedzą w zakresie przedłużania rzęs różnymi metodami to zapraszamy Cię do kreowania marki PROLASH razem z nami. Napisz do nas i ustalimy indywidualne warunki współpracy. Czekamy na Ciebie!