Monika Zapotoczny

PROLASH Trainer® - Instruktor kursów stylizacji rzęs Nowy Targ

Instruktor kursów przedłużania rzęs marki PROLASH - Nowy Targ

Monika to doświadczona Stylistka, posiadająca ponad 3 letnie doświadczenie i ogromną pasję do stylizacji rzęs. Monika, jako właściciel salonu Rzęsiarnia oraz Stylistka rzęs jest przede wszystkim praktykiem. Zbudowała grono stałych i zadowolonych klientek, które cenią wiedzę i doświadczenie oraz darzą ją ogromnym zaufaniem.

Monika jest ambitną, sumienną, skrupulatną stylistką rzęs. Ciągle doskonali swój warsztat poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. Ponadto jest osobą otwartą, komunikatywną i lubiącą kontakt z ludźmi. Podczas szkoleń dzieli się swoim doświadczeniem oraz doskonale przekazuje praktyczne wskazówki pomagające jej kursantkom być skutecznym i efektywnym w pracy. Kładzie duży nacisk na precyzję i uczy jak spełnić oczekiwania klientki i wykonać stylizację, tak aby rzęsy naturalne cieszyły się nienaruszonym stanem.

Ukończyła profesjonalne szkolenie dla Trenerów Stylizacji rzęs – PROLASH® Trainer i organizuje szkolenia w Nowym Targu, które realizuje zgodnie ze standardem PROLASH.

Jak zostać PROLASH Trainer®?

Jesteś profesjonalną Stylistką Rzęs z bogatym, kilkuletnim doświadczenie i chcesz się nim podzielić? Dołącz do zespołu Trenerów PROLASH. Napisz do nas abyśmy mogli przedstawić Ci warunki współpracy. Czekamy na Ciebie!

Dołącz do Instruktorów kursów przedłużania rzęs w swoim mieście