O PROLASH

INSTA2

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROLASH

PROLASH to miejsce, gdzie możesz dołączyć do profesjonalnych Stylistek Rzęs niezależnie od tego czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę w świecie stylizacji, czy posiadasz już wieloletnie doświadczenie.

Stworzyliśmy to miejsce z myślą o tych z Was, które z niebywałą starannością selekcjonują produkty i usługi dla swoich klientek  oraz chcą rozwijać swoje kompetencje.

Chcemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem i nauczyć Cię wykonywać profesjonalne stylizacje rzęs oraz dostarczyć sprawdzone i bezpieczne produkty do przedłużania rzęs.

Lata doświadczeń w przedłużaniu rzęs i wiele zadowolonych kursantek i Stylistek.

PROLASH to nie tylko profesjonalny produkty, ale również szkolenia przedłużania rzęs bazujące na wieloletnim doświadczeniu w branży beauty. Nasze szkolenia są przygotowane tak abyś po szkoleniu umiała wykonywać dany rodzaj stylizacji oraz wiedziała jakich produktów powinnaś używać.

PRO VOLUME ULTIMATE fan
FINAL_1
Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientek!

W PROLASH wszystkie kleje i preparaty płynne do przedłużania rzęs są europejskiego pochodzenia, co gwarantuje jakość i bezpieczeństwo.

To co nami kieruje od wielu lat to pasja w dążeniu do doskonałości!

Pasja daje profesjonalizm. Profesjonalizm rodzi jakość, a jakość to luksus!

14
O-nas

Dzielimi się naszą praktyczną wiedzą i doświadczeniem oraz przygotowaliśmy ofertę sprawdzonych i wywarzonych cenowo produktów, ponieważ w branży Stylizacji Rzęs jest jeszcze dużo do zrobienia aby była ona bardziej profesjonalna. Jeśli też tak uważasz – dołącz do nas.

Poczuj pewność dzięki zdobytym kwalifikacjom i wymianie doświadczeń z  wieloletnimi praktykami Stylizacji rzęs, korzystaj z bezpiecznych i sprawdzonych produktów.

Dołącz do PROLASH!