Natalia Halbina
mgr Kosmetolog, Twórca i Szkoleniowiec marki PROLASH.
Do marki PROLASH włożyła swoje wieloletnie doświadczenia i oczekiwania. Stawia wysokie wymagania wobec stosowanych produktów i tworzonych stylizacji. Z wielkim zaangażowaniem dba o zadowolenie i relacje ze Stylistkami, które dołączają do PROLASH.

Na podstawie wielu lat doświadczeń, ukończonych szkoleń oraz współpracy z innymi stylistkami w 2016 roku przygotowała autorski 3-stopniowy kurs przedłużania rzęs.

Natalia jako wieloletni praktyk rozpoczęła pracę Trenera przedłużania rzęs od 2016 roku. Poza doświadczeniem pratkycznym posiada również  kierunkowe wykształcenie – ukończyła kosmetologię na Śląskim Uniwersytecie Medycznym posiada kwalifikacje Instruktorem Praktycznej Nauki Zawodu oraz przeszła profesjonalny trening dla szkoleniowców High Class Trainer. Dzięki połączeniu tych kwalifikacji gwarantuje swoim kursantom szkolenia na najwyższym poziomie oraz atmosferę sprzyjającą osiągnięcie oczekiwanych rezulatatów.

Natalia prowadząc szkolenia kładzie nacisk na praktyczne aspekty pracy Stylistyki oraz bezpieczeństwo podczas wykonywanych zabiegów. Przedstawia również przykłady najbardziej problematycznych zagadnień podczas wykonywania zabiegów. Z dużym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem pracuje z kursantkami, tak aby przekazać im całe spektrum zagadnień związanych z pracą Stylistki Rzęs.

Natalia jest również odpowiedzialna za selekcję produktów PROLASH do stylizacji rzęs, które są wykorzystywane podczas szkoleń oraz dostępne w ofercie sklepu internetowego – to czym się kieruje w wyborze to bezpiczeństwo, łatwość stosowania i estetyka.

 

Aneta Charchuła
Szkoleniowiec marki PROLASH - Warszawa

Swój wizerunek jako stylistka kreuje na warszawskim rynku od 2008 roku. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na duże zaufanie klientek, szczególnie gwiazd show biznesu. W pracy stylisty uwielbia kreować nowe trendy, szukać innowacyjnych rozwiązań oraz tworzyć nietuzinkowe aplikacje. Od kilku lat prowadzi własną działalność gospodarczą zatrudniającą kilku pracowników oraz dostarczającą wysokiej jakości usługi beauty na terenie Warszawy. Pod swoim okiem wykwalifikowała stylistki rzęs, które samodzielnie i z dużym powodzeniem wykonują zabiegi. Doskonale przekazuje praktyczne wskazówki pomagające jej kursantkom być skutecznym i efektywnym w pracy. Szkolenia dają jej możliwość kreowania nowej kadry stylistek dla ogromnej rzeszy klientek, które nie mogą się do niej dostać osobiście. Od Anety poza technikami stylizacji rzęs nauczysz się perfekcyjnej komunikacji oraz praktycznych aspektów zaspokojenia wymagań klienta. Dowiesz się jak odkrywać swój talent i pasje zarabiając na tym pieniądze.

Joanna Wadowska
Szkoleniowiec marki PROLASH - Kraków

Kosmetolog i Ekonomista. Od kilku lat zawodowo zajmuje się przedłużaniem rzęs i nadal doskonali swoje umiejętności w tym kierunku. Z wielką pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Chętnie podzieli się swoją zdobytą wiedzą i przekaże wskazówki przyszłym kursantkom jak stworzyć idealną stylizację rzęs.

PROLASH Stylist
Dołącz do zespołu Trenerów PROLASH!

Jesteś profesjonalną Stylistką Rzęs? Posiadasz bogate doświadczenie i chcesz się nim podzielić? Dołącz do zespołu Trenerów PROLASH. Napisz do nas abyśmy mogli się poznać i przedstawić warunki współpracy. Czekamy na Ciebie!

Dołącz do Nas

Jeśli jesteś PRO Stylistką z bogatym doświadczeniem oraz wiedzą w zakresie przedłużania rzęs różnymi metodami to zapraszamy Cię do kreowania marki PROLASH razem z nami. Napisz do nas i ustalimy indywidualne warunki współpracy. Czekamy na Ciebie!