Aleksandra Kankowska

PROLASH Trainer® - Instruktor kursów stylizacji rzęs - Reda / Trójmiasto

Aleksandra Kankowska
Instruktor kursów przedłużania rzęs marki PROLASH - Reda / Trójmiasto

Aleksandra to stylistka z kilkuletnim doświadczeniem. Swoją pasję do rzęs odkryła 3 lata temu i od tej pory, prężnie rozwija się oraz doskonali swoje umiejętności. Prowadzi własną działalność gospodarczą, dostarczającą wysokiej jakości usługi beauty na terenie trójmiasta, w centrum Redy. W życiu codziennym stawia na perfekcjonizm oraz ciężką pracę, która przynosi efekty. Z najwyższą starannością dba o każdy aspekt techniczny aplikacji jak i o przekazywanie wiedzy kursantkom, tak by mogły wykorzystać ją w swojej pracy. Doświadczenie zdobyte przez lata pracy, pozwalają na przeprowadzanie szkoleń na najwyższym poziomie.

Ola jest bardzo otwartą i przyjazną osobą, a szkolenia pod jej okiem do dawka solidnej praktyki i doświadczenia. Szkolenia prowadzi zgodnie z 3 stopniowym standardem PROLASH , co pozwala jej kursantom na zdobycie solidnego warsztatu stylizacji rzęs oraz na uzyskanie wiele praktycznych porad.

PROLASH Stylist
Dołącz do zespołu Trenerów PROLASH!

Dołącz do Instruktorów kursów przedłużania rzęs w swoim mieście.

Skontaktuj się z nami lub śledź nas na Insagramie – wkrótce nowe wydarzenia

Jesteś profesjonalną Stylistką Rzęs? Posiadasz bogate doświadczenie i chcesz się nim podzielić? Dołącz do zespołu Trenerów PROLASH. Napisz do nas abyśmy mogli się poznać i przedstawić warunki współpracy. Czekamy na Ciebie!

Dołącz do Nas

Jeśli jesteś PRO Stylistką z bogatym doświadczeniem oraz wiedzą w zakresie przedłużania rzęs różnymi metodami to zapraszamy Cię do kreowania marki PROLASH razem z nami. Napisz do nas i ustalimy indywidualne warunki współpracy. Czekamy na Ciebie!