Natalia Halbina
Twórca i Główny Trener marki PROLASH.
Do marki PROLASH włożyła swoje wieloletnie doświadczenia i oczekiwania. Stawia wysokie wymagania wobec stosowanych produktów i tworzonych stylizacji. Z wielkim zaangażowaniem dba o zadowolenie i relacje ze Stylistkami, które dołączają do PROLASH.

Na podstawie wielu lat doświadczeń, ukończonych szkoleń oraz współpracy z innymi stylistkami przygotowała autorski kurs przedłużania rzęs.

Prowadząc szkolenia kładzie nacisk na użyteczne aspekty pracy Stylistyki oraz bezpieczeństwo podczas wykonywanych zabiegów. Przedstawia również przykłady najbardziej problematycznych zagadnień podczas wykonywania zabiegów. Z dużym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem pracuje z kursantkami, tak aby przekazać im praktyczne porady związane z pracą Stylistki. Selekcjonując produkty PROLASH do stylizacji rzęs zwraca szczególną uwagę na łatwość stosowania, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.

Natalia poza bogatym doświadczeniem posiada również kierunkowe wykształcenie – jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego na kierunku Kosmetologia,Instruktorem Praktycznej Nauki Zawodu oraz High Class Trainer.

Aneta Charchuła
Współtwórca oraz Trener marki PROLASH
Swój wizerunek jako stylistka kreuje na warszawskim rynku od 2008 roku. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na duże zaufanie klientek, szczególnie gwiazd show biznesu. W pracy stylisty uwielbia kreować nowe trendy, szukać innowacyjnych rozwiązań oraz tworzyć nietuzinkowe aplikacje.

Od kilku lat prowadzi własną działalność gospodarczą zatrudniającą kilku pracowników oraz dostarczającą wysokiej jakości usługi beauty na terenie Warszawy. Pod swoim okiem wykwalifikowała stylistki rzęs, które samodzielnie i z dużym powodzeniem wykonują zabiegi. Doskonale przekazuje praktyczne wskazówki pomagające jej kursantkom być skutecznym i efektywnym w pracy. Szkolenia dają jej możliwość kreowania nowej kadry stylistek dla ogromnej rzeszy klientek, które nie mogą się do niej dostać osobiście.

Od Anety poza technikami stylizacji rzęs nauczysz się perfekcyjnej komunikacji oraz praktycznych aspektów zaspokojenia wymagań klienta. Dowiesz się jak odkrywać swój talent i pasje zarabiając na tym pieniądze.

Kamila Jarocka
Trener PROLASH Bydgoszcz

Stylistka z 6 letnim stażem w branży stylizacji rzęs.

Obecnie jest właścicielką dobrze prosperującego gabinetu kosmetycznego w Bydgoszczy. Na swojej wieloletniej drodze w zakresie aplikacji rzęs ukończyła wiele szkoleń, które pozwoliły jej doszlifować warsztat i stworzyć własny styl pracy. Jest magistrem inżynierem ochrony środowiska, natomiast najlepiej czuje się w środowisku zadowolonych klientek i kursantek.

W kształceniu nowych stylistek kładzie duży nacisk na dokładność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły oraz aplikacje zgodne ze sztuka przedłużania oraz zagęszczania rzęs. Nie mniej ważnym aspektem jest troska o komfort klientek oraz stuprocentowa satysfakcja z zabiegu. Tylko to jest gwarancją dobrze prosperującego biznesu.

Do jej ulubionych stylizacji należą takie, które odzwierciedlają charakter i upodobania klientki oraz podkreślające ich naturalne piękno.

Kamila jest perfekcjonistką z dużym zapałem i miłością do tego co robi. Nauczysz się od niej nie tylko jak poprawnie aplikować rzęsy, ale także jak dbać o klientki i prowadzić swój gabinet.

PROLASH Stylist
Dołącz do Nas!
Jesteś profesjonalną Stylistką Rzęs? Posiadasz bogate doświadczenie i chcesz się nim podzielić? Dołącz do zespołu Trenerów PROLASH. Napisz do nas aby ustalić indywidualne warunki współpracy. Czekamy na Ciebie!

Dołącz do Nas

Jeśli jesteś PRO Stylistką z bogatym doświadczeniem oraz wiedzą w zakresie przedłużania rzęs różnymi metodami to zapraszamy Cię do kreowania marki PROLASH razem z nami. Napisz do nas i ustalimy indywidualne warunki współpracy. Czekamy na Ciebie!